Dlaczego warto nas wybrać?

Od początku naszej działalności w gastronomii zajmujemy się projektowaniem i optymalizacją miejsca pracy. W przypadku przyczep czy też wózków gastronomicznych ma to niebywałe znaczenie ze względu na ograniczoną przestrzeń. Zabudowy barowe są kolejnym przykładem gdzie ich rozplanowanie ma niebagatelny wpływ na późniejszą wygodę pracy oraz wydajność.
W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe bary cateringowe w kilku wariantach cenowych i wielkościowych oraz akcesoria takie jak wanny, speed racki, rynny ociekowe i inne, które pozwalają na dopasowanie barów do własnych potrzeb.
Kompletne zabudowy barowe przeznaczone do kawiarni, restauracji, dyskotek, stacji benzynowych oraz innych projektujemy indywidualnie. Zdobyte doświadczenie potwierdzone referencjami pozwala nam na dostosowanie się do wymagań, potrzeb i budżetów klientów.
Uzupełnieniem barów jest pełna gama urządzeń takich jak blendery, ekspresy, kostkarki czy chłodnictwo. Sprawdzonych i sugerowanych dostawców wymieniamy w niniejszym katalogu.
Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas oferta barów przybliży Państwu zagadnienia ich optymalizacji  i pomoże w wykonaniu tego właściwego – waszego.

Zabudowy BAROWE

Zobacz zabudowę barową wykonaną w jednej w najstarszych Polskich restauracji – Wierzynek. Sprawdź detale wykonania, przekonaj się o jakości jaką możesz otrzymać

TV GASTRO
Sprawdź i subskrybuj nasz kanał na YouTube

Bary na ZAMÓWIENIE

WIERZYNEK

Bar w sercu Krakowa, w jednej z najbardziej znanych restauracji w Polsce – w Wierzynku.
Bar w całości zaprojektowany przez naszą firmę. W zakresie zlecenia dostarczyliśmy
nie tylko urządzenia oraz meble nierdzewne, ale również fronty, ramy, elementy ze szkła, kontuar. W środku prawie 6 metrowy mebel w jednym elemencie.
Tylna część wykonana ze stali nierdzewnej z blatem oraz frontami drewnianymi.
Wykończenie z litego drewna – wiśni, z elementami miedzianymi.

Zobacz pełną galerę realizacji

RELAX

Właściciele Klubokawiarni Relax postanowili odświeżyć wnętrze lokalu po kilku latach pracy.
Wykonaliśmy zabudowę barową stanowiącą ważny element wystroju tego wnętrza.
Bar oprócz spełniania swojej głównej i zasadniczej funkcji miał ciekawie wyglądać, być elementem dekoracyjnym.
Tylna ściana została obłożona aglomarmurem, ten sam akcent znalazł się na froncie zabudowy.
Duże znaczenie w całym projekcie ma również oświetlenie – zarówno to pod półkami jak i pod kontuarem.

Zobacz pełną galerę realizacji

7 POKOI

Zabudowa wykonana w restauracji 7 Pokoi znajdującej się w Kielieckim Centrum Kultury.
Całość podzielona na dwie części – barową, służącą do przygotowywania napojów, koktajli oraz serwowania piwa oraz kawiarnią, gdzie znajduje się miejsce do przygotowania świeżych soków.
Meble w strefie kawiarnianej zostały wykonane w nietypowy sposób, ze względu na malowane fronty szafek w kolorze dominującej w lokalu zieleni.
Całość baru zwieńcza wieszak na kieliszki, również wykonany przez naszą firmę.

Zobacz pełną galerię realizacji

Plac Nowy 1

Robert i Wojtek swojego czasu prowadzili własny lokal w przemysłowej części Krakowa. Lokal odnosił spore sukcesy. Zrezygnowali jednak z własnego biznesu, aby podjąć wyzwanie prowadzenia dużej restauracji w centrum krakowskiego Kazimierza. Restauracja działała bardzo dobrze, dlatego padła decyzja o rozbudowie na kolejne piętra. Początkowy projekt, który Panowie otrzymali od warszawskiego dostawcy, był typowo zaprojektowaną kuchnią z modułowymi urządzeniami oraz typowymi meblami. Po dłuższej rozmowie, przedstawieniu argumentów za i przeciw, całość została przeprojektowana. Kuchnia została ułożona na murowanych cokołach dla łatwego czyszczenia, wszystkie blaty zostały wykonane w dużych elementach, stoły chłodnicze zabudowane tworząc całość. W samej wyspie znalazły się palniki gazowe najwyższej jakości, plancha indukcyjna, piekarnik, stół chłodniczy oraz ultra szybki salamander. Najładniejsza kuchnia na Kazimierzu już działa.

Zobacz pełną galerię realizacji

COWORKING

Bar znajdujący się w przestrzeni coworkingu.
Dwa duże elementy z jednolitymi blatami, wbudowanym piekarnikiem, szafami chłodniczymi,
zmywarką oraz nietypowym wycięciem na okrągłą witrynę. Całość przygotowana pod montaż
zabudowy frontowej oraz kontuaru. Elementem, na który warto zwrócić uwagę są boki, które przechodzą bezpośrednio z blatu i tworzą monolityczną całość.

Zobacz pełną galerię realizacji

IGGI PIZZA

Nieduży bar w modnej wrocławskiej pizzerii. Na względnie małej przestrzeni zabudowy barowej udało się umieścić wszystkie najważniejsze elementy takie jak miejsce na chłodnictwo, piwo, ekspres do kawy wraz z szufladą do jej odbijania. Ciekawym elementem jest symetryczna zabudowa blatu składająca się z wanny na lód, podwójnego speed racka, zlewu ze spryskiwaczem, ociekacza oraz deski do krojenia z wrzutką do kosza, który znajduje się poniżej.
Całość na cofniętym cokole, z podwyższonym rantem oraz półokrągłym bokiem.

Zobacz pełną galerię realizacji

Pobierz katalog

Zapoznaj się bliżej z oferta i miej ją zawsze pod ręka .

Jeżeli będziesz miał dodatkowe pytania lub wątpliwości, pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji

Pobierz katalog
2 740 kB